Psichologinis konsultavimas

Psichologinis konsultavimas yra viena mėgstamiausių ir prasmingiausių mano veiklų. Kiekviena psichologinė konsultacija – tai tikras Susitikimas su kitu žmogumi. Laikas, kai abu susitinkantieji laikinai atideda į šalį visus kitus rūpesčius ir bando įsižiūrėti. Įsijausti į tai, kas klientą labiausiai vargina, skauda ar yra neaišku. Klientas, dažnai nedrąsiai ir apčiuopomis, atveria savo pasaulio kerteles, kuriose norėtųsi daugiau šviesos ir tvarkingumo, o konsultantas, pasinaudodamas savo profesiniais įgūdžiais ir paprastu žmogišku nuoširdumu, ieško, kaip gali padėti.

Esu baigęs klinikinę psichologiją Vilniaus universitete. Psichoterapijos ir konsultavimo įgūdžius tobulinu Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute (HEPI) Birštone (mokausi profesionaliajame lygyje). Konsultuoju jau apie keturiolika metų, per kuriuos klientai, savo darbo analizė ir kvalifikacijos kėlimo seminarai vis geriau mane moko suprasti, kaip veikia sielos mechanizmai ir kuo aš galiu padėti pasimetusiems ar įklimpusiems žmonėms.

Šiuo metu konsultuoju privačiai Vilniaus centre, taip pat Vilniaus universiteto Konsultavimo ir mokymų centre (KMC) https://www.fsf.vu.lt/apie-fsf/struktura/konsultavimo-ir-mokymu-centras-neakademinis

Konsultacijos Vilniaus universitete ypač palankios universiteto studentams ir darbuotojams, nes jų pirmųjų konsultacijų didžiąją dalį kainos padengia universitetas.

Privačių konsultacijų kaina – 40-50 Eur, pagal galimybes. Konkrečią konsultacijų kainą sutariame pirmo susitikimo metu.

Dėl konsultacijų rašykite ar skambinkite (kontaktai), o dėl konsultacijų Vilniaus universitete taip pat galite kreiptis VU KMC kontaktais (žr. nuorodą aukščiau).

IMG_7611

Atgal